Odżywki maski


Kategoria


Włosy - Odżywki i maski do włosów

Regularne stosowanie odżywki i maski do włosów to obowiązek każdego kto chce mieć piękne i zdrowe włosy. Posiadamy wiele rodzajów odżywek do codziennego stosowania i masek, które są bardziej skoncentrowane więc nakładamy je rzadziej ale na dłużej. Dzielimy ze względu na porowatość włosów, rozróżniamy trzy rodziaje.

Włosy niskoporowate - to włosy zazwyczaj proste, naturalne, nie poddawane żadnym zabiegom chemicznym, wymagające lekkiego nawilżenia i wygładzenia oraz zamknięcia łuski włosa. Dla tego typu polecamy produkty dodające objętości, wygładzające, nawilżające.

Włosy średnioporowate to zazwyczaj rodzaj włosa podobny do niskoporowatych jednak poddane jakimś zabiegom chemicznym jak np. farbowanie lub poddawane prostowaniu wysoką temperaturą. Co za tym idzie, ten rodzaj włosa chętniej wchłania składniki nawilżające i odżywcze i nie tak łatwo go obciązyć jak włos niskoporowaty.

Włosy wysokoporowate to z natury włosy kręcone ale też bardzo zniszczone różnymi zabiegami. Włosy te potrzebują silnego odżywienia i dogłębnej regeneracji. Tu świetnie sprawdzą się regenerujące maski i odzywki do włosów zniszczonych.


Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (179)
Odżywki maski
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: