Opalanie


Kategoria


Ciało - Opalanie

Bezpieczne opalanie to podstawa zdrowo wyglądającej skóry jak i pięknej, długotrwałej opalenizny. Warto pamiętać, że nieodpowiednia ochrona i nieprzestrzeganie zasad bezpiecznego opalania wpływa niekorzystnie na kondycję naszej skóry. Dlatego należy zatroszczyć się o to, aby regularnie ją chronić i odżywiać przed i po ekspozycji na słońcu. Produkty z filtrem przeciwsłonecznym możemy znaleźć podane w formie kremu, emulsji lub olejku. Wszystkie te kosmetyki posiadają ochronę przeciwsłoneczną SPF. Niższy lub wyższy filtr mówi nam on o tym ile możemy przebywać na słońcu, bez zmartwień o poparzenie. A więc im niższy filtr tym krótszy czas ekspozycji. Dodatkowo trzeba pamiętać, że nawet produkty z wysokim filtrem dla 100% działania trzeba nadkładać co kilka godzin oraz po każdym kontakcie z wodą.

Po miło spędzonym dniu na słońcu polecamy zadbać o ciało, to może udać nam się z każdym produktem dedykowanym po opalaniu. A dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na opaleniznę zbudowaną słońcem lub chciałyby mieć opalone ciało w mgnieniu oka. Mamy bezpieczny i szybki sposób - kosmetyki samoopalające lub brązujące.

Wystarczy, że użyjesz ich według kilku prostych wskazówek, a z pewnością zachwycisz się piękną opalenizną bez stereotypowych smug. Produkty brązujące i samoopalacze dodatkowo posiadają właściwości nawilżające więc używając ich jednocześnie dbamy o naszą skórę.


Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (91)
Opalanie
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: