Dostawa ORLEN Paczka tylko 9,83 zł

Peelingi


Kategoria


Ciało - Peelingi

Czy wiedzieliście, że peelingi to jeden z etapów pielęgnacji niezbędnej do regeneracji skóry? Peelingi nie tylko złuszczają martwy naskórek. Usuwają zanieczyszczenia, odblokowując pory. Systematycznie stosowane sprawiają, że nasza skóra staje się idealnie gładka i miękka. Prowadzi to do spłycenia zmarszczek i nadania skórze młodzieńczego blasku. Co za tym idzie? Piękna, zadbana skóra i lepsze samopoczucie.

Każdy element naszej skóry zasługuje na odrobinę przyjemności poprzez pielęgnację. Peelingi są także świetnym przygotowaniem przed zastosowaniem kolejnych etapów pielęgnacji. Usunięcie warstwy martwego naskórka spowoduję, że produkty będą się aplikować łatwiej a nasza skóra wchłonie je lepiej.

Wykonanie peelingu jest niezbędne przed zastosowaniem samoopalacza. Peelingi drobno i gruboziarniste poprawiają krążenie poprzez delikatny masaż. Dla skóry wrażliwej odradza się stosowanie peelingów mechanicznych na poczet peelingów gommage i enzymatycznych, które równie dobrze usuną martwą warstwe nie podrażniając delikatnej skóry. Odświeżona i przygotowana skóra znacznie chętniej przyswoi każdy kolejny element pielęgnacji.


Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (15)
Peelingi
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: