Dezodoranty


Kategoria


Ciało - Dezodorant

Zadbaj o swoje poczucie komfortu i każdego dnia sięgaj po ochronę aby utrztmać poczucie świeżości. Eliminująć rozwój bakterii które prowdzą do dyskomfortu związanego z nieprzyjemnym zapachem. Wybierz jeden z wielu opcji ochrony przeciw potem. Areozol, spray, roll-on, sztyft i wiele innych opcji. Każda z nich pozwoli Ci czuć się dobrze bezwzględu na wysiłek, stress czy wysokie temperatury. Pamiętaj, że skóra pod pachami jest bardzo delikatna.

Aby jej nie podrażnić aerozole stosuj zgodnie z zalecaną odległością. Z myślą o osobach szczególnie narażonych na pocenie stworzono blokery, które również należy używać zgodnie z zaleceniami. W naszej ofercie znajdziesz też dezodoranty o delikatnej formule przeznaczone do skóry szczególnie wrażliwej. Posiadamy antyperspiranty naturalne i ekologiczne. Takie które. nie zawierają aluminium i innych substancji szkodliwych dla zdrowia.

Dla wielbicieli klasyki dajemy duży wybór dezodorantów zapachowych. Wybierz swoje poczucie bezpieczeństwa i ciesz się uczuciem świeżości, każdego dnia.


Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (121)
Dezodoranty
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: