Balsamy i masła


Kategoria


Ciało - Masła do ciała

Masła do ciała to produkty do pielęgnacji ciała polecane dla każdego. W 100% naturalne masła to trafny kosmetyk bezwzględu na wiek. Ponieważ są łagodnie i znajdują zastosowanie dla najbardziej delikatych skór. Sprawdzi się aplikowane na każdy milimetr naszej skóry niezależnie od miejsca. Ze względu na formułę zaleca się zwłaszcza w pielęgnacji skóry suchej i wymagającej.

Masła dzięki swojej bogatej konsystencji pełnej wartościowych składników wykazują silne działanie regenerujące a efekty widzimy już po kilku użyciach. Ich gęsta konsystencja świetnie odżywia skórę. Mają skoncentrowaną formułę ponieważ zawierają mniej wody niż inne produkty do pielęgnacji. Mimo pozornie ciężkiej konsystencji dobrze sprawdzi się dla każdego rodzaju skóry.

Masła to produkty mocno skoncentrowane dzięki czemu bardzo wydajne, zapewniają nam długotrwałe nawilżenie. Masło arganowe np. wykazuje silne działanie regenerujące i przeciwstarzeniowe. Masło shea doskonale zmiękcza skórę, sprawiając, że jest ona bardziej elastyczna. Masło kokosowe dogłębnie nawilża i regeneruje. Masło kakaowe sprawi, że nasz koloryt będzie wyrównany a opalenizna podkreślona, jest ono szczególnie zalecane dla skóry alergicznej czy atopowej oraz dla dzieci ze względu na wysoką biozgodność z naszą skórą.


Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (74)
Balsamy i masła
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: